Skarpety męskie MORE "Fast food"

13,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

FAST FOOD

Szybkie życie wymaga szybkiego jedzenia. Czasem. Okazjonalnie. Nie za często. Każdy tę częstotliwość ustala sobie sam, ale mamy taką obserwację, że im człowiek młodszy, tym większą ma skłonność do niezdrowych szaleństw kulinarnych. Potem zostają już tylko sałatki (uwielbiamy), pizza wegańska (szacunek dla wszystkimi, którzy ją robią) i... kolorowe skarpetki. A ponieważ w kuchni, owszem, dajemy sobie radę, ale naprawdę świetni jesteśmy w produkcji skarpetek, zamiast frytek, pizzy i hot dogów, mamy dla Was nowy wzór. Skarpetki FAST FOOD powstały z myślą o wszystkich, którym jedzenie nie jest obojętne. Którzy odżywiają się zdrowo, ale czasem lubią zaszaleć. Nie tylko w kuchni, w życiu również.

 

SKŁAD: bawełna 61%, poliamid 25%, polipropylen 11%, elastan 3%


3 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz nasze najnowsze produkty. W ofercie posiadamy wszystkie znane marki w kaĹźdym rozmiarze.

powrót do góry