• Nowy

Stopki damskie "Ice cream" MORE mięta

10,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Polski producent MORE z Łowicza. Najwyższa jakość w najlepszej cenie!

Jest taka rzecz, która nieodmiennie kojarzy się z dzieciństwem, dobrymi chwilami i ogólną beztroską. I jeszcze z latem, słońcem i wakacjami... Pamiętasz te niemal uroczyste wyprawy "na lody"? Wyjście zawsze w czystym ubraniu, a powrót, no cóż, to zależało od smaku najlepszego deseru dzieciństwa. Bywało, że wychodziło się w bluzce białej, a wracało w brązowej, czerwonej albo żółtej. Tylko czy ktoś się tym przejmował? Jasne, że nie!

Nasze kolorowe skarpetki ICE CREAM są dla tych, którym zdarza się tęsknić za czasami, gdy całe kieszonkowe wydawało się na lody, a najważniejszy dylemat dnia sprowadzał się do pytania: "Zjeść śmietankowe czy truskawkowe?". Dziś, kiedy tych decyzji trzeba podjąć znacznie więcej, przynajmniej ta jedna będzie z głowy. Każdego dnia, kiedy najdzie Cię ochota na najlepszy deser dzieciństwa, po prostu załóż kolorowe skarpetki ICE CREAM i idź poszukać miejsca, w którym dostaniesz najlepsze lody w mieście.

SKŁAD: bawełna 70%, poliamid 14%, polipropylen 14%, elastan 2%

5 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz nasze najnowsze produkty. W ofercie posiadamy wszystkie znane marki w kaĹźdym rozmiarze.

powrót do góry